Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej to nowoczesny kompleks konferencyjno-rekreacyjny położony w pięknym otoczeniu Pogórza Dynowskiego, zaledwie 10 km od Rzeszowa.
CTiR to idealne miejsce do organizacji kongresu, konferencji, warsztatów, szkoleń, spotkań integracyjnych, towarzyskich i wypoczynku. To również nowoczesny Kampus studencki stworzony z myślą o studentach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Naszą zaletą jest bogate zaplecze gwarantujące kompleksowość świadczonych usług. Zapewniamy bazę dydaktyczną, noclegową, wyżywienie, jak również efektowną oprawę organizowanych przedsięwzięć.
Infrastruktura:

Wszystkie sale, które oddajemy do dyspozycji naszych klientów są klimatyzowane, w pełni wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny, a ich aranżacja może być dostosowana do indywidualnych potrzeb.

 

W ramach Centrum Edukacji Międzynarodowej oferujemy reprezentacyjną aulę na 330 osób, różnej wielkości sale konferencyjne, wykładowe, ćwiczeniowe oraz laboratoria.

 

Dysponujemy 160 miejscami noclegowymi. Posiadamy 3 apartamenty, pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe.

HALA SPORTOWA

 

Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ to również hala sportowa wyposażona w specjalną powierzchnię treningową, zawieszona na amortyzujących dźwigarach, która zmniejsza do minimum ryzyko kontuzji czy urazów. Przy hali znajdują się boiska i korty zewnętrzne oraz boisko do siatkówki plażowej.

TABERNA POD SOSNAMI

 

„Taberna pod Sosnami” to klimatyczna, staropolska karczma z kręgiem ogniskowym, grillem oraz zadaszoną podłogą zewnętrzną. Znajdująca się na terenie CTiR karczma serwuje potrawy tradycyjnej polskiej kuchni jak również potrawy kuchni europejskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Urozmaicony teren rekreacyjny, pozwala na różne formy aktywnego wypoczynku.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy również siłownię, SPA, ośrodek jeździecki z krytą ujeżdżalnią,
park linowy oraz poligon paintballowy.

 

 

 

 
 

 

CENTRUM ZOOTERAPII
TABERNA POD SOSNAMI
NOCLEGI
REH-MEDIQ
WSIiZ
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ
Kielnarowa 386A
36-020 Tyczyn, Polska
tel. 0 17 8661 341, fax. 0 17 8661 344
[ zobacz telefony do wszystkich jednostek ]
WSIiZ Facebook