Zobacz Oferty Specjalne

Wyjazdy integracyjne

Pikniki firmowe

Pikniki firmowe i wszelkiego rodzaju imprezy na świeżym powietrzu, są dla pracowników okazją do spotkania oraz wspólnej zabawy w gronie swoich rodzin.


Niezobowiązująca, odprężająca atmosfera, obecność dzieci, bogaty program rozrywkowy - to elementy, które decydują o sukcesie pikniku.


Gwarantujemy kompleksowe wsparcie przy organizacji każdej imprezy plenerowej.

 

Zapewniamy zarówno atrakcje dla dzieci, jak i dorosłych (urządzenia dmuchane, występy artystyczne, oprawa muzyczna, konferansjerka).


Nasz zespół zapewnia każdemu organizowanemu przedsięwzięciu niezbędne wsparcie oraz zaplecze techniczne (scena, nagłośnienie, oświetlenie).


Zadbamy również o odpowiednią oprawę kulinarną. Na posiłki zapraszamy do swojskiej karczmy „Taberna pod Sosnami”, natomiast catering serwujemy zawsze w dogodnym dla Państwa miejscu. Przy karczmie znajduje się także krąg grillowy oraz podłoga taneczna, które można dowolnie wykorzystać.

Przestrzeń rekreacyjna należąca do ośrodka zaskakuje różnorodnością i daje wiele możliwości organizacji nawet najbardziej nietypowych spotkań. Każdy zwolennik aktywnego wypoczynku,
z pewnością doceni naszą bogatą bazę sportowo-rekreacyjną.

dojazd
W przypadku imprez trwających do późnego wieczora, uczestnicy będą mogli skorzystać z naszej bazy noclegowej.


Mamy bogate doświadczenie w organizacji imprez plenerowych o najróżniejszym charakterze. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i po wcześniejszych ustaleniach z przyjemnością podejmiemy się organizacji nawet najbardziej nietypowych przedsięwzięć.


Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
 

Galeria zdjęć

CENTRUM ZOOTERAPII
TABERNA POD SOSNAMI
NOCLEGI
REH-MEDIQ
WSIiZ
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ
Kielnarowa 386A
36-020 Tyczyn, Polska
tel. 0 17 8661 341, fax. 0 17 8661 344
[ zobacz telefony do wszystkich jednostek ]
WSIiZ Facebook