Zobacz Oferty Specjalne

Dla firm i instytucji

Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne to eventy pomagające budować relacje między pracownikami. Jednodniowe lub weekendowe spotkania na neutralnym gruncie, poza miejscem pracy, budują wzajemne zaufanie, integrują oraz pomagają w nawiązywaniu współpracy poprzez zwracanie szczególnej uwagi na umiejętności pracy i działania w zespole.

 

Korzystając z profesjonalnie przygotowanych wyjazdów integracyjnych dokonujesz najlepszej inwestycji w swoją firmę.


Nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w organizacji rozmaitych  spotkań firmowych, pikników pracowniczych czy imprez okolicznościowych. Zapewniamy bazę noclegową, wyżywienie, jak również efektowną oprawę organizowanych eventów.


Propozycje wyjazdówm, które przygotowaliśmy mogą stanowić jedynie punkt wyjścia dla opracowania indywidualnej oferty dostosowanej do potrzeb Państwa firmy.


Wiemy jak uatrakcyjnić chwile spędzone na terenie naszego kampusu. Oprócz komfortowych warunków w postaci nowoczesnej i zróżnicowanej bazy dydaktycznej, mamy do zaoferowania cały szereg dodatkowych atrakcji. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i po wcześniejszych ustaleniach z przyjemnością podejmiemy się organizacji nawet najbardziej nietypowych przedsięwzięć.

CENTRUM ZOOTERAPII
TABERNA POD SOSNAMI
NOCLEGI
REH-MEDIQ
WSIiZ
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ
Kielnarowa 386A
36-020 Tyczyn, Polska
tel. 0 17 8661 341, fax. 0 17 8661 344
[ zobacz telefony do wszystkich jednostek ]
WSIiZ Facebook