• Strona główna
 • Oferta
 • Dla firm i instytucji
 • Zobacz Oferty Specjalne

  Oferta

  Dla firm i instytucji

  Centrum Turystyki i Rekreacji to kompleks idealnie przystosowany do profesjonalnej organizacji konferencji i szkoleń dla firm, warsztatów, wyjazdów integracyjnych oraz imprez okolicznościowych. To również doświadczona, wykwalifikowana i profesjonalna kadra oraz kompleksowe zaplecze pozwalające spełnić nawet najbardziej zróżnicowane oczekiwania naszych klientów.


  SZKOLENIA I KONFERENCJE


  Do Państwa dyspozycji oddajemy Centrum Edukacji Międzynarodowej - imponujący, nowocześnie zaaranżowany obiekt, a w nim: unikalną aulę, sale wykładowe, warsztatowe, laboratoryjne oraz komputerowe.


  Oferta Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ obejmuje również usługi cateringowe, a zaplecze Centrum nadaje się do organizacji eleganckich bankietów, koktajli lub spotkań biznesowych.

   

   


  SPOTKANIA FIRMOWE, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, WYJAZDY INTEGRACYJNE


  Nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w organizacji rozmaitych  spotkań firmowych, pikników pracowniczych czy imprez okolicznościowych.


  Wiemy jak uatrakcyjnić chwile spędzone na terenie naszego kampusu. Oprócz komfortowych warunków w postaci nowoczesnej i zróżnicowanej bazy dydaktycznej, mamy do zaoferowania cały szereg dodatkowych atrakcji. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i po wcześniejszych ustaleniach, z przyjemnością podejmiemy się organizacji nawet najbardziej nietypowych przedsięwzięć.


  Zapewniamy bazę noclegową, wyżywienie, jak również efektowną oprawę organizowanych przedsięwzięć.

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  CENTRUM ZOOTERAPII
  TABERNA POD SOSNAMI
  NOCLEGI
  REH-MEDIQ
  WSIiZ
  Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ
  Kielnarowa 386A
  36-020 Tyczyn, Polska
  tel. 0 17 8661 341, fax. 0 17 8661 344
  [ zobacz telefony do wszystkich jednostek ]
  WSIiZ Facebook