Zobacz Oferty Specjalne

Strefa odnowy biologicznej i spa

Masaże i zabiegi SPA

W trosce o Państwa regenerację i relaks proponujemy bogatą gamę specjalistycznych zabiegów i masaży.

 

REZERWACJE: (17) 866 13 28 (w godzinach 8:00 - 16:00) lub 17 866 13 43 (w godzinach otwarcia SPA, 17:00 - 22:00).

 

Korzystamy z kosmetyków marki

 

 


 


MASAŻE

 


Relaksacyjny masaż kamieniami bazaltowymi – 80 zł
Masaż na naoliwionym ciele, wykonywany kamieniami bazaltowymi oraz specjalnie dobranymi technikami masażu relaksacyjnego, limfatycznego i akupresury. Wpływa kojąco na ciało i duszę. Szczególnie polecany na jesienne i zimowe chłodne dni (czas zabiegu - 1 godz.).

Masaż gorącymi olejkami - aromaterapia - 80 zł
Zapach jest bardzo silnym bodźcem, który oddziałuje między innymi na pamięć. Wykorzystanie masaży relaksujących w połączeniu z oddziaływaniem olejków eterycznych zapewnia głęboki relaks
i przywraca harmonię organizmu (czas zabiegu - 1 godz.).

Masaż gorącą czekoladą - 80 zł
Masaż gorącą, naturalną czekoladą łączy w sobie elementy relaksacyjne przy jednoczesnym działaniu wyszczuplającym i nawilżającym (czas zabiegu - 1 godz.).

Rosyjski masaż miodem - 80 zł
Miód połączeniu z masażem przyczynia się do udrożnienia układu limfatycznego i usuwania szkodliwych substancji. Poprawia krążenie, działa przeciwzapalnie i regeneracyjnie na skórę.

Masaż pobudzający (czas zabiegu - 1 godz.).
 
Modelujący masaż bańką chińską - 80 zł
Masaż bańką chińską intensywnie stymuluje tkankę podskórną i wyraźnie poprawia elastyczność skóry. Masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu (czas zabiegu - 1 godz.).

Masaż na cztery ręce - 100 zł
Odprężający masaż wykonywany przez 2 masażystki jednocześnie. Wykorzystuje techniki masażu klasycznego i hawajskiego. Dzięki wyjątkowej technice masażu przedramionami daje poczucie głębokiego relaksu i harmonii.  Poprzez rozluźnienie mięśni i usuwanie toksyn z organizmu poprawia nastrój oraz eliminuje negatywne emocje (czas zabiegu - 1 godz.).

Masaż klasyczny/sportowy (czas zabiegu - 1 godz.). - 80 zł

 

 


 

 

PIELĘGNACJA CIAŁA

 


Czekoladowa rozkosz - 120 zł
Połączenie peelingu, rozpoczynającego zabieg, z rozgrzaną masą czekoladową i relaksującym masażem sprawi, że odpłyniesz w czekoladowej rozkoszy. Zabieg poprawia wygląd skóry, głęboko nawilża (czas zabiegu - 1,5 godz.).

Miodowe uniesienie - 120 zł
Zabieg rozpoczyna się peelingiem całego ciała. Kolejny etap to masaż poprawiający sprawność układu krążenia, który działa regeneracyjnie i przeciwzapalnie na skórę. Zabieg wzmacnia system odpornościowy. Wskazaniem do masażu miodem są: cellulit, nadwaga, bóle mięśni i stawów, zastoje limfy (czas zabiegu - 1,5 godz.).
 
Orientalne doznanie - 120 zł
Połączenie masażu wyszczuplającego z masażem bańką chińską. Poprawia napięcie skóry, działa ujędrniająco. Zabieg rozpoczyna się kilkuminutowym peelingiem ciała. Następnie wykonywany jest intensywny masaż przy użyciu preparatów o działaniu wyszczuplającym po czym ciało zostaje owinięte folią. Zabieg kończy się masażem modelującym przy użyciu bańki chińskiej (czas zabiegu - 1,5 godz.).

CENTRUM ZOOTERAPII
TABERNA POD SOSNAMI
NOCLEGI
REH-MEDIQ
WSIiZ
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ
Kielnarowa 386A
36-020 Tyczyn, Polska
tel. 0 17 8661 341, fax. 0 17 8661 344
[ zobacz telefony do wszystkich jednostek ]
WSIiZ Facebook